bebek mobilyasıbebek mobilyaları
BOMBA İDDİA !DATÇA BELEDİYE BAŞ­KAN A.ADAYI SER­KAN İĞCİ' DEN, 365 GÜN -

SON DAKİKA

reklam

BOMBA İDDİA !DATÇA BELEDİYE BAŞ­KAN A.ADAYI SER­KAN İĞCİ’ DEN, 365 GÜN

BOMBA İDDİA !DATÇA BELEDİYE BAŞ­KAN A.ADAYI SER­KAN İĞCİ’ DEN, 365 GÜN
Bu haber 04 Aralık 2018 - 15:44 'de eklendi ve 101 kez okundu kez görüntülendi.

Sebiha ARSLAN : Datça Be­le­di­ye Baş­kan Aday Adayı Ser­kan İğci, va­at­le­ri ile dik­kat­le­ri üze­ri­ne çe­ker­ken , ra­kip­le­rin­den 1- 0 önde gö­rü­nü­yor . Cum­hu­ri­yet Halk Par­ti­sinden (CHP) Datça Be­le­di­ye Baş­kan adayı olan Ser­kan İğci yap­tı­ğı açık­la­ma­sın­da, çok ko­nu­şu­la­cak ve bir o ka­dar­da ra­kip­le­ri­ni ha­re­ke­te ge­çi­recek, plan ve prog­ram­la­rıy­la sa­de­ce 365 günde ya­pa­cak­la­rı­nı açık­la­dı.

İğci’ nin bomba et­ki­si ya­ra­ta­cak 365 gün­lük prog­ra­mı şu şe­kil­de
”Se­çil­di­ği­miz­de ilk ya­pa­cak­la­rı­mız , Öğ­ren­ci Yurdu, Huzur Evi ,Yeni Oto­gar, Aş Evi ve Yeni Hay­van Ba­rı­na­ğı ile Re­ha­bi­li­tas­yon Mer­ke­zi’ni 365 gün için­de ta­mam­la­ya­ca­ğız ”.

Büyük ka­pa­si­te­li Oto­park müj­de­si­ni’ de veren İğci ,Datça’nın ‘oto­park Ha­ri­ta­sı’nı çı­kart­tık­la­rı­nı be­lir­te­rek ,ih­ti­yaç du­yu­lan yer­le­re oto­park inşa ede­cek­le­rini ,bu oto­park­la­rın büyük bö­lü­mü­nün ka­pa­lı ve bir kısmının da  açık ola­ca­ğı  , açık­la­ma­la­rı ara­sın­da . İğci ”  Ülke planı, bölge planı ve çevre dü­ze­ni plan­la­rı­nın ye­ni­den göz­den ge­çi­ril­me­si için mü­ca­de­le edip, Datça’nın tu­rist ar­tı­şı­na sebep ola­cak pro­je­le­rin ge­liş­me­si için ça­lı­şa­ca­ğım. Bun­lar pro­je­le­ri­miz­den sa­de­ce bir kısmı. Hiz­met aş­kı­mız­la ,her işi­miz­de hal­kın is­te­ği­ne saygı du­yu­la­rak adım ata­ca­ğız ” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER


güvenlik kamera sistemlerigüvenlik kamerasıpaket kameraev alarm sistemleri
güvenlik kamera sistemlerigüvenlik kamerasıpaket kamerakamera sistemigüvenlik kamera seti
SON DAKİKA